Uczniowie klas wojskowych ćwiczyli z żołnierzami

28-30.10 2015r. pod nazwą MARSZ-15 odbyły się ćwiczenia taktyczno-specjalne żołnierzy 16. Jarocińskiego Batalionu Remontu Lotnisk w Jarocinie. W jednym z epizodów - "Demonstracja oburzonej stacjonowaniem wojsk ludności okolicznych wsi", mieli zaszczyt wystąpić uczniowie klas liceum z przysposobieniem wojskowym.

Możliwość uczestniczenia w tak profesjonalnie przygotowanych ćwiczeniach oraz obserwacja działań naszych wojsk w wyższych stanach gotowości bojowej była dla uczniów cennym doświadczeniem. Poświęcenie i kunszt aktorski naszych uczniów z pewnością przyczynił się do podniesienia realizmu przygotowanej sytuacji.