Zajęcia na strzelnicy

4 listopada 2015 r. kolejne klasy - 1 LW i 1 LPA mogły spróbować swoich sił w strzelaniu z popularnego kałasznikowa. Strzelanie poprzedzone było zajęciami teoretycznymi dotyczącymi poznania budowy broni i amunicji, zasad celowania i prowadzenia ognia, zasad bezpieczeństwa obowiązujących na strzelnicy.

Odbyły się także ćwiczenia praktyczne z zakresu obsługi broni, przygotowania jej do strzelania, wykonania czynności na komendę kierownika strzelania, przyjęcia prawidłowej postawy strzeleckiej. Strzelanie z kbkAKMS wykonywane było amunicją ostrą z pozycji leżącej, ogniem pojedynczym do tarcz wzór NT-23P na odległość 100m. W nieformalnej rywalizacji najlepsze wyniki uzyskali - szkolni instruktorzy.

Zajęcia zakończyły się wspólnym ogniskiem.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd