Uczniowie klas wojskowych wsparli akcję "Obudzić śpiących"

9 listopada 2015r. na peronach jarocińskiego dworca kolejowego miała miejsce coroczna akcja "Obudzić śpiących" Organizatorami przedsięwzięcia było Towarzystwo Pamięci Powstania na Wielkopolskiego. Mieszkańcy Jarocina oraz pasażerowie porannych pociągów otrzymali biało-czerwone rozetki, okolicznościowe ulotki, mogli też posłuchać pieśni patriotycznych oraz co najważniejsze poczuć niecodzienną atmosferę.

Widowisko wywołała niezwykłe emocje u podróżnych. U wielu z nich widać było pozytywne zaskoczenie i uśmiech, inni słysząc dźwięki dzwonków i werbli oddawali się zadumie. Akcję wsparli uczniowie klas wojskowych, strzelcy "dwójki" z JS 4130 Jarocin, przedstawiciele 16JBRL w Jarocinie, Grupa Rekonstrukcyjna Powstańców Wielkopolskich z Mieszkowa oraz harcerze.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!