Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego w piłce ręcznej

16 listopada 2015 odbyły się Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego szkół ponadgimnazjalnych w piłce ręcznej dziewcząt. Dziewczęta z ZSP nr 2 w Jarocinie zdobyły I miejsce wygrywając z ZSP nr 1 14:6 oraz z LO Jarocin 18:6. II miejsce dla ZSP nr 1 a III miejsce zajęło LO Jarocin. Najlepszymi strzelczyniami turnieju zostały uczennice ZSP nr 2: Wojtecka Roksana -8 trafień i Jankowiak Sylwia 7 trafień.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych rozgrywkach!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!