Turniej tenisa stołowego w ramach Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych

19 listopada 2015 r. w sali gimnastycznej naszej szkoły rozegrano Finał Rejonu Poznań Teren Wschód Drużynowych Mistrzostw Wielkopolski Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym.

W kategorii dziewcząt wystartowały drużyny z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Gnieźnie (skład: Barbara Jóźwiak, Daria Błachowiak, Marta Giżycka, Marcelina Trzosek; opiekun Jan Garstka), z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie (Katarzyna Jerzyniak, Eliza Strzykalska, Sandra Smolińska; opiekun Anna Wyduba), z Zespołu Szkół Technicznych we Wrześni (Natalia Wysocka, Patrycja Borowicz, Kinga Arend; opiekun Michał Tomys), z Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Śremie (Aleksandra Cerekwicka, Joanna Pawelczyk, Urszula Wiśniewska; opiekun Janusz Brygier), z Zespołu Szkół Rolniczych w Środzie Wlkp. (Marta Sanisławiak, Angelika Miłoszyk, Nadia Wiśniewska; opiekun Marek Zaworski).

Do finału wojewódzkiego awansował zespół ZSP nr 2 w Gnieźnie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd