Start w Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym

Drużynowe Mistrzostwa Powiatu Jarocińskiego Szkół Ponadgimnazjalnych w Tenisie Stołowym Licealiada 2015/ 2016 rozegrano 18 listopada 2015 r. w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Jarocinie. Zawody przeprowadzono zgodnie z regulaminem SZS „Wielkopolska” i przepisami PZTS, systemem grupowym.

Mecze rozgrywano na 6 stołach marki Joola i Tibhar piłeczkami Double Cirkle.

Wszystkie drużyny w kategorii dziewcząt i w kategorii chłopców otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Jarocińskiego. Naszą szkołę reprezentowali w kategorii chłopców Arkadiusz Haak, Dominik Jelak, Adrian Matuszczak; w kategorii dziewcząt: Karolina Jelewska, Oliwia Kropska, Sandra Dziubarczyk, Roksana Michalska. Chłopcy zajęli czwarte miejsce, z kolei dziewczęta trzecie. Opiekunem obydwu drużyn był pan Robert Węclewski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd