Dołączamy do akcji „Szlachetna Paczka”

Nasza szkoła po raz kolejny przyłącza się do akcji „Szlachetna Paczka”. Tym razem instytucje Powiatu Jarocińskiego przygotowują wspólnie paczkę dla rodziny, która cztery lata temu przeżyła ogromną tragedię. Dom matki samotnie wychowującej troje nastoletnich dzieci uległ spaleniu.

Zbiórka pieniędzy będzie odbywać się od poniedziałku do czwartku. Przeprowadzą ją wolontariusze z naszej szkoły. Uczniowie działający w Szkolnym Kole Wolontariatu odwiedzą każdą klasę. Liczymy, jak zwykle, na Waszą hojność! Jeszcze nigdy nie zawiedliście. Pamiętajcie, że z niewielkich sum da się uzbierać całkiem pokaźną kwotę.

Zatem do poniedziałku!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!