Udana zbiórka

Od 30 listopada do 3 grudnia wolontariuszki naszej szkoły: Wiktoria Bartkowiak, Martyna Roszak, Marta Stróżyk, Magdalena Drobniewska, Angelika Ostojska, Karolina Jakóbczak, Klaudia Biegańska, Aleksandra Rozpędowska wraz z opiekunką koła p. Hanną Wardeńską przeprowadziły kwestę na rzecz akcji „Szlachetna Paczka”.

Akcję wsparli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. Udało się zebrać kwotę 831 złotych. Pieniądze zostały przekazane do Starostwa Powiatowego w Jarocinie, które koordynuje przygotowanie paczki dla matki samotnie wychowującej troje dzieci. Rodzinie tej cztery lata temu spalił się dom. Paczka przygotowywana przez powiatowe instytucje, w tym szkoły ma być gotowa na 12 grudnia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd