Podpisaliśmy umowę o współpracy z Wyższą Szkołą Edukacji i Terapii w Poznaniu

Uczniowie Technikum usług fryzjerskich naszej szkoły mieli okazję dwukrotnie uczestniczyć w warsztatach zorganizowanych przez Wyższą Szkołą Edukacji i Terapii w Poznaniu. Wykładowca tej uczelni, pani Zofia Furman zaprezentowała naszym uczennicom pokaz Wizażu Artystycznego - makijaż i karnawałowa fryzura. Pokazała na naszej uczennicy, jak w odpowiedni sposób dobrać makijaż i fryzurę do typu urody i kształtu twarzy.

7 grudnia nasza szkoła podpisała umowę współpracy z tą renomowaną poznańską uczelnią. Współpraca dotyczyć będzie m.in.: organizacji przez pracowników naukowo-dydaktycznych zajęć edukacyjnych dla uczniów, prowadzenia wykładów tematycznych, umożliwienia uczniom naszej szkoły udziału w prezentacjach, wykładach, projektach badawczych.

Porozumienie o współpracy

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!