Sukces w rankingu „Perspektyw”

„Perspektywy” opublikowały swój doroczny ranking szkół. Uczniowie technikum mechanicznego doskonale zdali egzaminy zawodowe i znaleźli się na 10 miejscu w ogólnopolskim rankingu zawodów. W Polsce do egzaminu przystąpiło 5441 uczniów, a egzamin zdało 67% uczniów, w naszej szkole dyplomy otrzymali wszyscy uczniowie.

Nasze technikum po raz kolejny znalazło się również w pierwszej setce techników wielkopolskich. Technika oceniane są za pomocą czterech kryteriów: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz wyniki egzaminu zawodowego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!