Eko – Planeta

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym „Eko – Planeta”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie.

Ideą Konkursu jest: upowszechnienie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego, aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć, poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski.

Zadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prac indywidualnych w formie pisemnej lub albumowej na temat: „Drzewa i krzewy w Polsce”. Prace przygotowało 17 uczniów: Małgorzata Golińska, Karolina Jakóbczak, Weronika Bagrowska, Hanna Marszałek, Michalina Jaśkowiak, Oliwia Rzepecka, Sandra Grajek, Joanna Plesiak, Marika Maćkowiak, Magdalena Gorońska, Sara Skrzatek, Małgorzata Zielińska, Kinga Taczała, Agnieszka Muszyńska, Sylwia Jankowiak, Lena Gęsta, Żaneta Zborowska.

Na efekty pracy musimy poczekać do 31.05.2016r., kiedy to zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Trzymam kciuki i dziękuję - Hanna Wardeńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!