III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

GaleriaNasza szkoła pierwszy raz brała udział w Ogólnopolskim Turnieju Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz, który był organizowany we Wrześni. W XXI edycji turnieju reprezentował uczeń klasy III C – Daniel Jarych, adept sztuki piekarniczej. Tematem tegorocznego konkursy była „Głębia oceanu” Podczas konkursu nasz uczeń przygotował bułki, chałki i dekoracje z ciasta martwego. Praca Daniela została doceniona i zajął III miejsce. Na co dzień uczy się zawodu w firmie Piekarnia Cukiernia pana Stanisława Wosińskiego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd