III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz

GaleriaNasza szkoła pierwszy raz brała udział w Ogólnopolskim Turnieju Na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik i Piekarz, który był organizowany we Wrześni. W XXI edycji turnieju reprezentował uczeń klasy III C – Daniel Jarych, adept sztuki piekarniczej. Tematem tegorocznego konkursy była „Głębia oceanu” Podczas konkursu nasz uczeń przygotował bułki, chałki i dekoracje z ciasta martwego. Praca Daniela została doceniona i zajął III miejsce. Na co dzień uczy się zawodu w firmie Piekarnia Cukiernia pana Stanisława Wosińskiego.