Finał Licealiady w piłce ręcznej

licealiadaNasze szczypiornistki sprawiły dużą niespodziankę zdobywając VII miejsce w XVIII Finale Licealiady Województwa Wielkopolskiego. To pierwszy w historii naszej szkoły udział w finale piłki ręcznej.

ZSP nr 2 w Jarocinie reprezentowały uczennice Marta Stróżyk, Joanna Bogusławska, Magdalena Drobniewska, Aleksandra Szukalska, Paula Frąszczak, Anita Misiorek, Julia Mikołajczak, Martyna Kryszak, Natalia Fajka, Julita Urbańska, Sylwia Kowalska, Sandra Grajek, Roksana Wojtecka, Sylwia Jankowiak, Anna Pawlak. Trener Jarosław Wyrwiński.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!