Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej

Szósta edycja szkolnego konkursu „Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej” dla szkół średnich odbędzie się dnia 17.02.2016 r., tj. w środę na czwartej lekcji (10.30 – 11.15) - w sali 09 (piwnica) dla uczestników, którzy zgłosili się na język niemiecki, - w salach 07 i 08 (piwnica) dla uczestników, którzy zgłosili się na język angielski.

Druga edycja szkolnego konkursu „Lider Ortografii Niemieckiej i Angielskiej” dla ZSZ odbędzie się dnia 17.02.2016 r., tj. w środę na piątej lekcji (11.30 – 12.15) - w sali 09 (piwnica) dla uczestników, którzy zgłosili się na język niemiecki, - w sali 07 (piwnica) dla uczestników, którzy zgłosili się na język angielski.

Uczestnicy proszeni są o punktualne zgłoszenie się na konkurs

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!