Mój Walanty jest the best ...

W piątek 12 lutego 2016 w holu naszej szkole odbyła się akcja profilaktyczna pt. "Mój Walenty jest the best, idzie zrobić ze mną test". Pielęgniarka szkolna Lidia Szybiak wraz z panią Magdą Radoms z PSSE w Jarocinie, zorganizowała akcję profilaktyczną na temat AIDS. Podczas potkań poszczególnych klas na holu szkoły wyświetlany był krótki film informacyjny mówiący o drogach zakażenia, sposobach leczenia oraz prawach ludzi, którzy zakazili się wirusem HIV.

Uczniowie mogli wziąć udział w konkursie podstawowej wiedzy o AIDS i wygrać drobne nagrody, ufundowane przez PSSE w Jarocinie. Dużym powodzeniem cieszyły się walentynkowe balony, informacyjne ulotki i kalendarze o tematyce związanej z AIDS.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd