Studniówka Anno Domini 2016

6 lutego 2016r. sala gimnastyczna naszej szkoły, niczym za działaniem czarodziejskiej różdżki, zamieniła się w piękną salę balową. Wspaniałe suknie rodem z najpiękniejszych baśni i doskonale skrojone garnitury w ten jeden wieczór zastąpiły szkolne mundury i codzienne ubrania, a doskonała muzyka zagłuszyła szkolny dzwonek. Tego dnia 150 maturzystów naszej szkoły rozpoczęło ostateczne odliczanie 100 dni do egzaminu dojrzałości. Na studniówce wspólnie z nauczycielami, rodzicami i osobami towarzyszącymi bawili się uczniowie klas: III LOPA, IIILOPB, IIILOW, IVTFE, IVTHM, IVTSN.

Studniówkę rozpoczął dyrektor szkoły Witold Bierła. Zaraz po przemówieniu ruszył na parkiet, aby zgodnie z tradycją poprowadzić poloneza, którego tańczyli maturzyści wraz z nauczycielami. Co warte podkreślenia, w tym roku po raz pierwszy chęć wzięcia udziału w tradycyjnym polonezie wyrazili funkcjonariusze Policji, którzy prowadzili zajęcia w klasach o profilu policyjno - prawnym. Doskonałą choreografię profesjonalnie przygotowała p. Alicja Ratajczak. Pomimo bardzo zaawansowanego układu nasi uczniowie okazali się doskonałymi tancerzami i ani trochę nie ujęli dostojności staropolskiego tańca. Następnym oficjalnym elementem balu studniówkowego było wręczenie symbolicznych koniczynek, które mają przynieść powodzenie na egzaminie maturalnym. Po pamiątkowych fotografiach rozpoczęła się prawdziwa zabawa.

Maturzyści wraz z nauczycielami na tę jedną noc mogli zapomnieć o tym, jak mało czasu zostało do matury i razem bawili się do białego rana.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!