IX Ogólnopolski Konkursu Mechaniczny

11 lutego 2016 roku odbył się w naszej szkole szkolny etap Ogólnopolskiego Konkursu Mechanicznego. Konkurs jest wynikiem współpracy Zespołu Szkół Technicznych nr 70 w Płocku i Politechniki Warszawskiej - Wydział Budownictwa, Mechaniki oraz Petrochemii w Płocku. Honorowy patronat sprawują Prezydent Miasta Płocka i Kuratorium Oświaty w Warszawie.

W konkursie wzięło udział 15 uczniów z klasy IIITHM i IVTHM. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą i umiejętnościami z mechaniki, podstaw konstrukcji maszyn, elektrotechniki, maszynoznawstwa, fizyki i matematyki. Najlepsze wyniki w konkursie uzyskali: Bartosz Ciesielski z klasy IVTHM, Marcin Maćkowiak z klasy IVTHM i Adrian Tobolski z klasy IIITHM.

Konkurs zorganizowali nauczyciele przedmiotów zawodowych mechanicznych Rafał Komorniczak i Jan Łowczowski .

Gratulujemy

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!