Konkurs „Strojenie stołów komunijnych”

Młodzież z klas technikum hotelarskiego wraz z dyrekcją szkoły oraz swoimi nauczycielami zaprasza uczniów klas III gimnazjum na konkurs „Strojenie stołów komunijnych”, który odbędzie się dnia 8 kwietnia 2016 r. o godz. 10.00.

Uczniowie przygotowują stół na I Komunię Św., nasza szkoła gwarantuje zastawę stołową oraz sztućce i stoły.

Chętnych uczniów prosimy o zgłaszanie w sekretariacie szkoły (tel. 62 747 22 40) do dnia 5 kwietnia br. lub drogą e - mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.