Sukces uczennic ZSP nr 2 w VII Wielkopolskim Konkursie Recytatorskim

„Świat bez miłości jest światem martwym”
Albert Camus

2 marca 2016r. w IX LO im. Karola Liebelta w Poznaniu odbył się pod hasłem „Miłość niejedno ma imię” VII Wielkopolski Konkurs Recytatorski: „Poznańskie Dziewiątki” .

Ranga konkursu z roku na rok jest coraz wyższa, świadczyć o tym może coraz większa liczba uczniów szkół ponadgimnazjalnych, biorących udział w kolejnych jego edycjach. W bieżącym roku w konkursie udział wzięło 87 uczestników z 38 szkół Wielkopolski.

Naszą szkołę reprezentowały zwyciężczynie szkolnego etapu konkursu: Ania Stachowiak – uczennica klasy II LO z przysposobieniem policyjno-prawnym, Karolina Gajewska z klasy III Technikum hotelarstwa oraz Wiktoria Dajewska z klasy I Technikum hotelarstwa.

Szanowne jury doceniło występ Ani i Karoliny, przyznając im wyróżnienia: Ani Stachowiak za recytację utworu Wisławy Szymborskiej pt.: „Miłość od pierwszego wejrzenia” oraz Karolinie Gajewskiej również za recytację wiersza polskiej Noblistki: „Miłość szczęśliwa” .

Serdecznie gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd