Warsztaty fryzjerskie

Chcąc ułatwić Wam wybór szkoły, serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas 3, rozważających wybór zawodu technik usług fryzjerskich, na Warsztaty fryzjerskie, które odbędą się 21.04.2016r. o godz. 16.00-17.00 na pracowniach fryzjerskich.

Będziecie mogli spróbować własnych sił w tym bardzo ciekawym zawodzie. W przygotowanym na potrzeby warsztatów salonie fryzjerskim będzie można samemu wykonać fryzurę z pomocą naszych uczniów, a także przekonać się na własnej skórze, czy praca stylisty fryzur jest waszą wymarzoną drogą kariery.

Serdecznie zapraszamy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd