Oddali 19 litrów krwi

Oddali 19 litrów krwi14 kwietnia 2016r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie odbyła się szkolna akcja "Oddaj krew z Dwójką". Uczestnikami wydarzenia byli obecni uczniowie wszystkich typów szkół naszego zespołu. Cieszymy się niezmiernie z przyłączenia się do akcji młodzieży klas drugich, którzy oddawali krew po raz pierwszy oraz naszych oddanych krwiodawców-absolwentów. W dniu akcji zarejestrowało się 69 uczniów, krew oddało 43. Udało się zebrać aż 19,350 litrów krwi.

Akcja została zorganizowana we współpracy z Zarządem Rejonowym PCK w Jarocinie oraz Szkolnym Kołem PCK. Krew pobierał zespół z Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kaliszu. Dziękujemy wszystkim za udział w naszej akcji. Zapraszamy za rok.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd