Mechanicy i operatorzy w zakładach pracy

Mechanicy i operatorzy w zakładach pracy11 kwietnia uczniowie klas I TM (technicy mechanicy) i I B (operatorzy obrabiarek sterowanych numerycznie) pojechali na wycieczkę do Pleszewa i Dobrzycy. W Pleszewie uczniowie zwiedzali nowoczesną fabrykę obrabiarek sterowanych numerycznie Famot - DMG-Mori, która jest liczącym się na rynku eksporterem obrabiarek.

W Dobrzycy z kolei udali się do wytwórni herbat Multeafil. Na uczniach duże wrażenie wywoła nowoczesna linia produkcyjna oraz …. jednorazowe ubrania ochronne, które mają zapewnić sterylność w zakładzie. Młodzieżą opiekowali się panowie Rafał Komorniczak i Adam Cyfert. Wycieczkę zorganizował pan Jan Łowczowski.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd