Spotkanie uczniów klas IV technikum z przedstawicielami JAFO

Spotkanie uczniów z przedstawicielami JAFO28 kwietnia uczniowie z klas IV technikum mechanicznego, elektrycznego, elektronicznego i technikum pojazdów samochodowych spotkali się z przedstawicielami Jarocińskiej Fabryki Obrabiarek - Panią Hanną Szenfeld i Panem Piotrem Szymczakiem.

Firma przedstawiła ofertę zatrudnienia dla naszych absolwentów kierunków technicznych. Jest to pierwsze spotkanie z pracodawcami w ramach Projektu Innowacyjna Szkoła Zawodowa na rynku pracy pt: Czego od nas oczekuje rynek racy i jak sprostać tym wymaganiom?

Tematem spotkania było zaprezentowanie przyszłym absolwentom ofert pracy na następujących stanowiskach: operator obrabiarek sterowanych numerycznie (maszyny CNC, centra obróbcze), operator obrabiarek skrawających (frezer, tokarz, szlifierz, wytaczarz), monter elektronik, elektromonter i monter obrabiarek.

JAFO to firma z tradycją, działająca w branży obrabiarkowej blisko 70 lat. Dzięki ogromnemu doświadczeniu i kompetencji wykwalifikowanych pracowników wytwarza wysokiej jakości frezarki do metalu.

Magdalena Cyfert

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd