Wyjazd na strzelnicę

Dnia 7 października 2015 roku klasy pierwsze liceum z przysposobieniem policyjno – prawnym wraz z opiekunami – panami Władysławem Staśkiewiczem, Jackiem Adamczakiem i Władysławem Piotrowskim, udały się na strzelnicę „Karczemka” w Ludwinie koło Pleszewa. Uczniowie po raz pierwszy mieli okazję spróbowania swoich sił w strzelaniu z karabinu AK 47. Dla wielu z nich było to emocjonujące przeżycie. Mimo niskiej temperatury, obie klasy wróciły z wyjazdu w świetnych nastrojach.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!