EUROELEKTRA 2015

6 listopada 2015r. odbędzie się XVIII edycja Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej „EUROELEKTRA”. Serdecznie zapraszam do udziału uczniów klas Technikum Elektronicznego i Technikum Elektrycznego. Zgłoszenie do Olimpiady i wszelkie informacje na temat Olimpiady można uzyskać u nauczycieli przedmiotów zawodowych elektrycznych i elektronicznych lub u pana Tobiasza Klaczyńskiego.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!