Powiatowe Obchody Dnia Edukacji Narodowej

Jarzębina, wrzosy, światło świec - w takiej scenerii odbywały się powiatowe obchody Dnia Edukacji Narodowej, których w tym roku byliśmy gospodarzami. Na tej wyjątkowej uroczystości spotykają się lokalne władze, rodzice oraz nauczyciele z całego powiatu, wyróżnieni za swoją pracę dydaktyczno-wychowawczą oraz ci, którzy uzyskali nowe stopnie awansu zawodowego.

Zaproszeni goście mogli poczuć się w tym dniu wyjątkowo i cieszyć się swoim towarzystwem w miłej, wręcz galowej atmosferze przy smacznym poczęstunku, który przygotował Hotel „Oaza” i jego właścicielka - absolwentka naszej szkoły, p. Natalia Regulska.

Punktualnie w samo południe rozpoczęliśmy uroczystość, którą w pięknym stylu poprowadzili p. Monika Mankiewicz Wieczorek oraz p. Kazimierz Barłożyk. Z rąk starosty jarocińskiego, pana Bartosza Walczaka i Członka Zarządu Powiatu Jarocińskiego, pana Mirosława Drzazgi dyplomy, gratulacje i kwiaty odebrali nauczyciele wyróżnieni za wybitne osiągnięcia w pracy dydaktyczno –wychowawczej, laureatki nagrody Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, pan Jacek Dutkiewicz, odznaczony Medalem Edukacji Narodowej, nauczyciele dyplomowani, mianowani, nauczyciele szkoły „Antonianum” oraz przedstawiciele rad rodziców.

Oficjalnej części uroczystości towarzyszyły piękne piosenki wykonywane przez uczennice naszej szkoły: Julię Bażant, Julitę Balcer i Angelikę Śpitalniak, a nastrojową oprawę muzyczną zapewnił Wojciech Pluta. Całości dopełniła część artystyczna, podczas której widzowie przenieśli się na nadzwyczajne posiedzenie rady pedagogicznej z przymrużeniem oka. W kabaretowym przedstawieniu wzięli udział nauczyciele ZSP nr 2. I tak oto w rolę pani dyrektor wcieliła się rewelacyjna p. Agnieszka Urbaniak, a towarzyszyli jej: p. Natalia Barłożyk - Mąka, p. Grzegorz Klonowski, p. Maciej Andrzejak, p. Krystian Walczak, p. Jakub Genstwa oraz p. Wojciech Świejkowski.

Zaproszeni goście nie szczędzili pochwał oraz wyrazów uznania, a nasi aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami… . Wszystkim gościom dziękujemy za to, że zaszczycili nas swoją obecnością i że wraz z nimi mogliśmy się cieszyć dzisiejszym świętem.

Cała uroczystość została przygotowana przez p. Arletę Krygier - Rybczyńską oraz p. Anetę Sobkowiak. Nauczycielom jeszcze raz gratulujemy sukcesów oraz życzymy, aby każdy dzień w pracy był dla nich wspaniały!

Aneta Sobkowiak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!