Wycieczka na Targi Expopower i Greenpower

W maju roku uczniowie klasy II Technikum elektronicznego z przysposobieniem odnawialne źródła energii wraz z opiekunami panem Przemysławem Fatygą i panem Krystianem Walczakiem udali się na wycieczkę na Międzynarodowe Targi Energetyki Expopower i Greenpower w Poznaniu.

Na targach można było zobaczyć najnowszy sprzęt i urządzenia wykorzystywane w przemyśle energetycznym oraz odnawialne źródła energii.

Największym zainteresowaniem cieszyły się stanowiska z zakresu odnawialnych źródeł energii, na których można było obejrzeć najnowsze elektrownie wiatrowe, panele fotowoltaiczne oraz kompleksowe systemy montażowe. Nie zabrakło też ciekawostek dla fanów motoryzacji w związku z prezentacją najnowszego samochodu elektrycznego firmy TESLA.

Uczniowie mieli okazję zapoznać się z nowościami technicznymi w zakresie elektrotechniki i odnawialnych źródeł energii, co jest niezbędne na dzisiejszym rynku pracy.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd