Sprawni jak żołnierze

Sprawni jak żołnierze W dniu 21 kwietnia 2016 r. w Bolechowie odbyły się zawody w wieloboju obronnym „Sprawni jak żołnierze” na szczeblu województwa wielkopolskiego szkół ponadgimnazjalnych. Na zawody Nasza szkoła wystawiła dwa zespoły ; męski i żeński w składzie;

Dziewczęta: Marika Antkowiak, Honorata Bystrzycka, Michalina Jaśkowiak, Rez. Karolina Jakóbczak.

Chłopcy: Bartosz Kordus, Marcin Orszulak, Bartosz Skałecki, Rez. Mateusz Kmieciak.

Drużyny rywalizowały w 5 konkurencjach; rzucie granatem do celu, teście sprawnościowym, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, strzelaniu z KBKS-u do tarczy oraz biegu na orientację do wyznaczonych punktów z wykorzystaniem mapy Starczanowa i okolic. Wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i determinacją starając się osiągnąć jak najlepszy wynik w tej niezwykle ciężkiej rywalizacji. W końcowym rozrachunku drużyna dziewcząt zajęła bardzo wysokie V miejsce, a chłopcy X.

Drużyna dziewcząt sprawiła dodatkowo sporą niespodziankę uzyskując drużynowo III miejsce w udzielaniu pierwszej pomocy (21,5 punktu/23) i plasując się bezpośrednio za notorycznymi zwycięzcami całych zawodów tj drużyną gospodarzy z Bolechowa, którzy uzyskali 22punkty/23 możliwe.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!