Drukuj

Sprawni jak żołnierze

Sprawni jak żołnierze W dniu 21 kwietnia 2016 r. w Bolechowie odbyły się zawody w wieloboju obronnym „Sprawni jak żołnierze” na szczeblu województwa wielkopolskiego szkół ponadgimnazjalnych. Na zawody Nasza szkoła wystawiła dwa zespoły ; męski i żeński w składzie;

Dziewczęta: Marika Antkowiak, Honorata Bystrzycka, Michalina Jaśkowiak, Rez. Karolina Jakóbczak.

Chłopcy: Bartosz Kordus, Marcin Orszulak, Bartosz Skałecki, Rez. Mateusz Kmieciak.

Drużyny rywalizowały w 5 konkurencjach; rzucie granatem do celu, teście sprawnościowym, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, strzelaniu z KBKS-u do tarczy oraz biegu na orientację do wyznaczonych punktów z wykorzystaniem mapy Starczanowa i okolic. Wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i determinacją starając się osiągnąć jak najlepszy wynik w tej niezwykle ciężkiej rywalizacji. W końcowym rozrachunku drużyna dziewcząt zajęła bardzo wysokie V miejsce, a chłopcy X.

Drużyna dziewcząt sprawiła dodatkowo sporą niespodziankę uzyskując drużynowo III miejsce w udzielaniu pierwszej pomocy (21,5 punktu/23) i plasując się bezpośrednio za notorycznymi zwycięzcami całych zawodów tj drużyną gospodarzy z Bolechowa, którzy uzyskali 22punkty/23 możliwe.

Our website is protected by DMC Firewall!