Konkurs ,,Moja wymarzona praca”

Moja wymarzona praca Konkurs przeprowadzony został w ramach projektu realizowanego w naszej szkole przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie pod nazwą ,,Innowacyjna szkoła zawodowa na rynku pracy”.

Celem konkursu było inspirowanie uczniów do planowania własnej kariery zawodowe oraz rozwijanie zainteresowań uczniów w zakresie wiedzy o zawodach i rynku pracy. Ponadto konkurs miał na celu promowanie aktywności i kreatywności uczniów.

Tematem zadania konkursowego była : ,,Moja wymarzona praca”. Prace na konkurs młodzież wykonała wybranymi przez siebie technikami plastycznymi: rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika itp. w formacie nie mniejszy niż A4 i nie większy niż A2.

Na konkurs wpłynęło ponad 30 prac uczniów z każdego typu szkoły, z wielu zawodów.

Oto wyniki:

I miejsce – Ewelina Korczyk - kl. III TUF, zawód technik usług fryzjerskich

Wyróżnienia: Marta Kowalik - kl. III c zawód cukiernik

Kamil Szydlik - kl. I b zawód kucharz

Sponsorem nagród jest Rada Rodziców ZSP nr 2 w Jarocinie. Nagrody zostaną wręczone podczas zakończenia roku szkolnego.

Zwycięzcom gratulujemy.

Magdalena Cyfert

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!