Posprzątaliśmy świat

Posprzątaliśmy światAkcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2016”- pod hasłem „PODAJ DALEJ….. DRUGIE ŻYCIE ODPADÓW” odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w dniu 16.09.2016r. Głównym przesłaniem tegorocznej akcji było promowanie poszanowania zasobów i ich efektywnej segregacji, unikanie odpadów, szacunek do przedmiotu oraz uświadomienie Polakom o ich wpływie na środowisko, a także ilości wytwarzanych odpadów podczas codziennych czynności.

W akcji wzięły udział trzy klasy – I TSE, II LW, II A wraz z nauczycielami Hanną Wardeńską, Jolantą Węclewską, Anną Raczkowską, Andrzejem Juszczakiem, Tadeuszem Teodorczykiem i Michałem Wróblem. W celu zorganizowania akcji nauczyciel Hanna Wardeńska odebrała worki i rękawice z Urzędu Miejskiego w Jarocinie, aby zapewnić zasady bezpieczeństwa podczas zbierania śmieci. Młodzież naszej szkoły porządkowała tereny leśne przy ul. Wojska Polskiego w kierunku Witaszyc- wszystkie zebrane worki śmieci zostały przeniesione pod bramę szkoły, skąd zostały zabrane i odpowiednio zabezpieczone. Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd