Olimpiada Wiedzy o Ubezpieczeniach Społecznych

Chętne osoby do udziału w etapie szkolnym OLIMPIADY WIEDZY O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH mogą zgłaszać się do nauczycieli przedmiotów ekonomicznych: Magdaleny Cyfert, Kamili Krzyżanowskiej i Michała Woźniaka do 21 października 2016r.

Wcześniej Olimpiada poprzedzona będzie przeprowadzeniem specjalnych lekcji w ramach ,,Lekcji z ZUS” - projektu autorskiego ZUS oraz Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, który zrodził się z potrzeby budowy świadomości młodego pokolenia Polaków, w tak ważnym aspekcie ich przyszłego życia, jakim są ubezpieczenia społeczne.

W jego ramach młodzież naszej szkoły zgłębiać będzie wiedzę o ubezpieczeniach społecznych na cyklu lekcji dotyczących ZUS m.in. dowiedzą się czym są ubezpieczenia społeczne, jaka jest rola ZUS-u, jak funkcjonuje system emerytalny w Polsce oraz jakie są zasady rozliczania w przypadku prowadzenia własnej działalności gospodarczej. Uczniowie otrzymają od organizatora konkursu specjalnie opracowane materiały dydaktyczne, z których przygotują się do Olimpiady.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

M. Cyfert

K. Krzyżanowska

M. Woźniak

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!