Loteria paragonowa

Loteria Paragonowa przedłużona – sprawdź jakie branże pomogą wygrać auto

Niemal 110 milionów paragonów w grze i ogromne zainteresowanie loterią zaowocowało jej przedłużeniem o dodatkowe 6 miesięcy. Akcja mająca zachęcić Polaków do zabierania ze sobą paragonów potrwa do marca 2017 roku. Kolejne dwa kwartały wspólnej zabawy to również dwie nowe branże premiowane.

Przypomnijmy, że w grze można zarejestrować dowolny paragon na kwotę min. 10 zł, a dodatkowo w każdym kwartale premiowane jest branie i wydawanie dowodów zakupu w wybranych branżach. Od października do grudnia br. szansę na wygranie Opla Insignii dadzą paragony od taksówkarzy (branża: „działalność taksówek osobowych”), a od stycznia do marca 2017 r. o nagrodę specjalną powalczą paragony ze stacji paliw („sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw”).

Rok trwania Narodowej Loterii Paragonowej to prawie 110 milionów zgłoszonych paragonów fiskalnych i dziesiątki cennych nagród dla szczęśliwców. To także konkretne efekty w budowaniu świadomości Polaków na temat ich roli w budowaniu uczciwego obrotu gospodarczego. Z badań przeprowadzonych na zlecenie Ministerstwa Finansów wynika, że znacząco wzrósł odsetek respondentów deklarujących, że gdy nie otrzymują paragonu zawsze o niego proszą – z 7 do 31 proc. przy zakupie towarów i z 5 do 28 proc. przy płaceniu za usługi.

Rejestracja paragonów oraz więcej informacji o akcji na stronie:

Loteria paragonowa

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd