Warsztaty kosmetyczne we Wrocławiu

Warsztaty kosmetyczne we WrocławiuW dniu 10 października uczniowie technikum usług fryzjerskich uczestniczyli w warsztatach kosmetycznych organizowanych przez Szkołę Marzeny Daleckiej we Wrocławiu. Zajęcia były prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych fachowców. Uczniowie sami pod okiem wykładowców wykonywali makijaż od podstaw. Wszystko zostało pokazane i wytłumaczone, co umożliwiło uczestnikom warsztatów w zdobyciu wiedzy dotyczącej technik wykonywania makijażu. Uczniowie mieli również możliwość wykonania relaksacyjnych technik pielęgnacji dłoni.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!