Warsztaty kosmetyczne we Wrocławiu

Warsztaty kosmetyczne we WrocławiuW dniu 10 października uczniowie technikum usług fryzjerskich uczestniczyli w warsztatach kosmetycznych organizowanych przez Szkołę Marzeny Daleckiej we Wrocławiu. Zajęcia były prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych fachowców. Uczniowie sami pod okiem wykładowców wykonywali makijaż od podstaw. Wszystko zostało pokazane i wytłumaczone, co umożliwiło uczestnikom warsztatów w zdobyciu wiedzy dotyczącej technik wykonywania makijażu. Uczniowie mieli również możliwość wykonania relaksacyjnych technik pielęgnacji dłoni.