Mistrzynie powiatu w piłce ręcznej

Mistrzynie powiatu w piłce ręcznej8.11.2016 w sali Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie zostały rozegrane Mistrzostw Powiatu Jarocińskiego w piłce ręcznej dziewcząt. Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 pod przewodnictwem Jarosława Wyrwińskiego powtórzyła sukces z ubiegłego roku, wygrywając zdecydowanie mistrzostwa powiatu, II miejsce zajął ZSP nr 2 w Jarocinie, na III miejscu uplasowało się I LO.

Najwięcej bramek w turnieju zdobyły: Julia Karpińska - 8 bramek, Julia Mikołajczak - 6, Anita Misiorek, Roksana Wojtecka, Sandra Grajek; wszystkie piłkarki z ZSP nr 2. Dziewczętom z ZSP nr 2 życzymy sukcesów na wyższym szczeblu rozgrywek.

A tak przedstawiały się wyniki spotkań:

ZSP nr 2 - ZSP nr 1 13:3

ZSP nr 2 - LO 15:1

ZSP nr 1 - LO 5: 5

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!