WOLONTARIUSZE MAJĄ MOC

WolontariatTo był NIEZWYKLE owocny weekend - 5 i 6 listopada 2016 r. grupa wolontariuszy z KLUBU WESOŁYCH OGRODNIKÓW wzięła udział w dwudniowych warsztatach w Żerkowe - pokazali, że MAJĄ MOC. Podczas zajęć uczyli się bawiąc i bawili ucząc - udzielać pierwszej pomocy, dowiedzieli się, jak zachować się przed kamerą, jak umilać dzieciom czas wolny oraz wzięli udział w rozwijających wyobraźnię warsztatach teatralnych. Opowiadali o sobie, swoich zainteresowaniach i motywacji, dlaczego chcieliby zostać wolontariuszami, a także przygotowali już wstępny plan wydarzeń na Andrzejki i Mikołajki w Fundacji "Ogród Marzeń". W projekcie uczestniczyli: Weronika Danecka, Angelika Szymkowiak, Karolina Przodaszek, Michalina Lisiecka, Ania Stachowiak, Natalia Walczak, Mikołaj Wesołek.

Ale to nie koniec przygody z wolontariatem - w piątkowe popołudnie 18.11.2016r. Fundację "Ogród Marzeń" odwiedzili nowi wolontariusze naszej szkoły – Aleksandra Gładczak, Angelika Baranek, Arkadiusz Udzik, Weronika Danecka, Mikołaj Wesołek, Krzysztof Karcz, Wiktoria Banasiak, Kinga Walczak, Wiktoria Wachowiak, Weronika Jelak wraz z koordynatorem KLUBU- Hanną Wardeńską. Podzieleni na trzy grupy przystąpiliśmy do działania - uczyliśmy się udzielać pierwszej pomocy, przygotowywaliśmy animacje na nadchodzące Andrzejki oraz projektowaliśmy stronę internetową Klubu Wesołych Ogrodników. To było bardzo radosne popołudnie i przyjemnie spędzony czas- naładowani pozytywną energią możemy podejmować kolejne wyzwania!!!

Podczas spotkania otrzymaliśmy zestawy materiałów, które pozwolą nam przygotować Dzień Wolontariatu w naszej szkole, a także materiały plastyczne, z których wykonamy ozdoby i upominki na Mikołajki.

Taki logotyp wybrali Liderzy Klubów Wesołych Ogrodników wybrali logotyp zawierający hasło MAM MOC. Rzeczywiście herbata lub kawa z kubka opatrzonego takim logiem dodaje dużo energii, a koszulka z logotypem i wolontariuszem w środku ma WIELKĄ MOC.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!