Trening kompetencyjny w Kiekrzu

TreningW dniach 9-10 listopada odbył się trening kompetencyjny w Kiekrzu dla uczniów klas III o profilu policyjno-prawnym. Podczas naszego wyjazdu odbywaliśmy rozmowy kwalifikacyjne przed komisją, co miało pomóc nam w dorosłym życiu. Obóz obejmował również rozmowę z psychologiem oraz zajęcia integracyjne.

Drugiego dnia odwiedziliśmy Wyższą Szkołę Pedagogiki i Administracji im. Mieszka I w Poznaniu, podczas tej wizyty braliśmy udział w wykładzie dotyczącym zarządzania. Następnie wybraliśmy się do Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu, gdzie mieliśmy możliwość sprawdzenia swoich umiejętności na torze policyjnym.

Na zakończenie wyjazdu udaliśmy się do Skoda Auto Lab, odbyły się tam warsztaty dotyczące prowadzenia pojazdu, pierwszej pomocy, a także działania silnika oraz innych mechanizmów samochodu. Największą dla nas atrakcja były symulatory dachowania i zderzenia.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd