II miejsce w IV Turnieju Służb Mundurowych

TurniejDnia 18 listopada 2016 roku w Środzie Wielkopolskiej odbył się IV Turniej Służb Mundurowych Kadeci kontra Zawodowcy, z udziałem przedstawicieli Policji, Służby Więziennej, Państwowej Straży Pożarnej, Straży Miejskiej oraz uczniów klas mundurowych województwa wielkopolskiego.

Zawodowcy i Kadeci rywalizowali wspólnie w następujących konkurencjach: policyjny tor sprawnościowy, strzelanie z broni pneumatycznej, bieg w prowadnicy, slalom rowerowy, sztafeta z prądownicą. Przedstawiciele służb mundurowych oraz opiekunowie zespołów rywalizowali w rzutach piłką do kosza.

Nasza szkołę reprezentowali uczniowie: Dominika Juszczak z III LPB, Filip Papież i Bartosz Kordus z II LW oraz Jakub Nowak z II TMN.

W klasyfikacji zawodników nasza drużyna zajęła drugie miejsce.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!