Zaadaptowali tygrysa (symbolicznie)

Galeria21 listopada 2016 roku odbył się w Zespole Szkół Specjalnych w Jarocinie Dzień Misia.

Uczniowie klasy I liceum z przysposobieniem wojskowym pod opieką p. Jacka Adamczaka dokonali symbolicznej adopcji tygrysa poprzez fundację WWF Polska oraz wręczyli dyrektorowi p. Grzegorzowi Maćkowiakowi akt adopcyjny. Uczniowie klasy II liceum z przysposobieniem wojskowym w bibliotece szkolnej wykonali łańcuch na choinkę oraz kartki świąteczne. Młodzież ZSP wspólnie z uczniami ZSS świętowali ten dzień.

Spotkanie to było poświęcone lekturze A.A. Milne pt. „Kubuś Puchatek”. Dzieci poznały filmowe przygody Puchatka, nazywały maskotki przedstawiające przyjaciół Kubusia oraz odszukiwały na planszy stumilowego lasu ich mieszkania. Poznały piosenkę i zagadki o nim. Największe emocje wzbudziło łapanie wyskakujących z foki rybek. Na zakończenie wszyscy zostali poczęstowani misiowymi ciastkami upieczonymi przez uczniów kl. PP2 i C1.

Uczniowie ZSP nr 2 zwiedzili także szkołę, wspomagali pracę nauczyciela w klasie III Szkoły Podstawowej oraz obejrzeli wystawę poświęconą czasom PRL wykonaną przez nauczycieli i uczniów ZSS.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!