Dzień rzucania palenia

Galeria30 listopada w naszej szkole obchodziliśmy "Dzień rzucania palenia". Na holu szkolnym przez kilka godzin funkcjonował punkt informacyjny w ramach realizacji ogólnopolskiego programu profilaktyki palenia tytoniu i programu profilaktyki używania substancji psychoaktywnych: (alkohol, tytoń, narkotyki, dopalacze). Punkt wyposażony był w materiały edukacyjne, smokerlyzer do pomiaru zawartości tlenku węgla w wydychanym powietrzu u osób palących tytoń oraz alkogogle symulujące stan nietrzeźwości. Frekwencja dopisała, przez punkt przewinęło się około 120 osób.

Czy wnioski z nauki będą wyciągnięte? Mam nadzieję.

Lidia Szybiak - pielęgniarka szkolna

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!