Odrestaurują 40 – letni motorower

GaleriaZespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie w poniedziałek 5 grudnia 2016 r. otrzymał od organizatorów konkursu „Szkoła Renowacji Pojazdów” do odrestaurowania motorower. Przekazanie tego blisko 40 - letniego pojazdu odbyło się podczas niezwykłej uroczystości, na której nie zabrakło dobrej zabawy i motywów związanych z dawną motoryzacją. Pojazd do renowacji przekazał pan Adam Niedźwiedzki, współorganizator konkursu.

Uczniowie mają niespełna trzy miesiące, aby odnowić motorower i przywrócić go do stanu fabrycznego. Odrestaurowany pojazd będzie można zobaczyć podczas kwietniowych targów Motor Show w Poznaniu. Wtedy też zostaną wyłonieni zwycięzcy konkursu. Ostatecznie motorower trafi do Muzeum Polskiej Motoryzacji Zbigniewa Koprasa w Fiałkowie niedaleko Poznania. Wszystkich pasjonatów zapraszamy do śledzenia postępów w pracach na stronie www.warsztat.pl , fb Akademia Renowacji oraz stronie szkoły www.zsp2jarocin.pl

Jeśli chcecie zobaczyć film z przekazania, kliknijcie TU https://youtu.be/KyEglWQYGaU

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!