Sprawdzili swoje umiejętności z języka angielskiego

GaleriaDwunastu uczniów naszej szkoły wzięło udział w pierwszej pilotażowej edycji wyjątkowego konkursu UNDERSTAND, który odbył się 8 grudnia 2016 w sali komputerowej. Konkurs jest oparty o umiejętności rozumienia języka angielskiego. Aby wziąć udział potrzebne były słuchawki i urządzenie z dostępem do Internetu. Podczas zawodów uczniowie rozwiązywali audio-test złożony z 24 zadań o różnym poziomie trudności. Organizatorem I edycji konkursu UNDERSTAND jest firma edukacyjna Mogalo.

Wyniki zostaną przekazane najpóźniej do dwóch tygodni po konkursie smile trzymamy kciuki za naszych uczniów!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd