Konkurs na najlepszego ucznia w zawodzie fryzjer

GaleriaWe wtorek, 13 grudnia, odbył się w naszej szkole konkurs fryzjerski. Uczniowie szkoły zawodowej i technikum mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami w stylizacji całego wizerunku. Zadaniem uczestników konkursu było uczesanie fryzury karnawałowej, dobranie do niej odpowiedniego makijażu oraz odpowiedniej kreacji. Ocenie podlegała cała koncepcja. Poziom konkursu był bardzo wysoki. Uczestnicy wykazali się bardzo dużą pomysłowością i kreatywnością. Jednak trzeba było wyłonić tylko jednego zwycięzcę.

Najlepszą uczennicą w zawodzie fryzjer, w roku szkolnym 2016/2017, została Dagmara Januszewska z klasy 3 technikum usług fryzjerskich, drugie miejsce zajęła uczennica Ewelina Lis z klasy I TUF , trzecie Monika Marecka z klasy 3 TUF.

Gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!