Sukces Ani i Julii w konkursie "The Talent Show"

GaleriaNasze uczennice i uczniowie wzięli udział w siódmej edycji konkursu talentów piosenki angielskiej stając do rywalizacji z uczniami szkół ponadgimnazjalnych powiatu jarocińskiego.

Anna Stachowiak z klasy III LOPB wyśpiewała pierwsze miejsce piosenką z repertuaru Tiny Turner – “Simply the best”.

Julia Bażant z klasy IIIC zajęła drugie miejsce za wykonanie i interpretację piosenki „From this moment on” z repertuaru Shanii Twain.

Ponadto udział w koncercie wzięli udział: Bartosz Hołubowski z klasy I LOPB, który śpiewał piosenkę z repertuaru Europe: "The final countdown” oraz Wiktoria Dajewska z klasy II TH i Arkadiusz Udzik z klasy II TMN, którzy wykonali piosenkę Abby: „Mamma Mia”.

W konkursie, który odbył się w JOK-u w Jarocinie został zorganizowany przez ZSO w Jarocinie i JOK, uczniowie mogli zaśpiewać angielskie piosenki z lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Oceniano umiejętności wokalne, językowe, interpretację utworu, ogólny wyraz artystyczny i dobór repertuaru.

Wszystkim naszym artystom serdecznie gratulujemy!!!

Iwona Dropik i Wojciech Świejkowski
opiekunowie

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!