Wolontariusze na Mikołajkach w Fundacji „Ogród Marzeń”

Galeria9 grudnia 2016r. w Fundacji „Ogród Marzeń” wszyscy oczekiwali na św. Mikołaja. Wielką uroczystość rozpoczęły występy wolontariuszy, a wśród nich nasi stypendyści - Arkadiusz Udzik, Jakub Matuszewski, Anna Stachowiak i Angelika Śpitalniak - a Filip Papież im kibicował - bardzo wielkie BRAWA!!!

Atmosfera świąteczna, miła i radosna - tylko kogoś jeszcze brakowało- wszyscy z niecierpliwością czekali na prezenty od św. Mikołaja. Marzenia się spełniają - przyszedł w większym gronie - grono św. Mikołajów szybko zostało oblężone przez podopiecznych Fundacji „Ogród Marzeń”- wielka radość - prezenty, wspólne zdjęcia i śpiewanie kolęd. Zabawy nie było końca - zadowolone dzieci zostały porwane przez wolontariuszy do tańca.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!