Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny EKO-PLANETA

GaleriaZadaniem uczestników konkursu było przygotowanie prac indywidualnych w formie pisemnej lub albumowej na temat: „PRZEWODNIK PRZYRODNICZY PO POLSCE – MIEJSCA, KTÓRE WARTO ODWIEDZIĆ”. Nasza szkoła przygotowała 8 prac konkursowych przez uczniów – Zuzanna Masztalerz, Jakub Laida, Bartosz Hałas, Dominika Staniewska, Natalia Kosmalska, Angelika Szymkowiak, Kamil Komorniczak, Tomasz Kamiński.

Organizatorem Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego „EKO-PLANETA” jest Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej „Pokolenie” w Warszawie. Konkurs przeprowadzony jest przy współpracy merytorycznej z Międzywydziałowym Studium Ochrony Środowiska Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ideą konkursu jest:
- aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć,
- upowszechnianie wiedzy o ochronie środowiska i zagrożeniach wynikających z rozwoju gospodarczego,
- poszerzanie wśród młodzieży wiedzy o przyrodzie Polski.

Za efektami naszej pracy musimy poczekać do 31.05.2017r., kiedy to zostaną ogłoszone wyniki konkursu. Trzymam kciuki i dziękuję- Hanna Wardeńska.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!