Sukces Julii Bażant

GaleriaTradycyjnie już w Walentynki 14 lutego br. we Wrześni odbył się VIII Festiwal Piosenki Miłosnej „Miłość złe humory ma...”. Impreza przeznaczona jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatów: wrzesińskiego, poznańskiego, gnieźnieńskiego, słupeckiego, jarocińskiego i średzkiego. Naszą szkołę reprezentowały: Julia Bażant z kl. IIIc oraz Liliana Mazur z kl. I LPB. W gronie ponad 40 wykonawców bezkonkurencyjna okazała się Julia Bażant. Za wykonanie piosenki „Kasztany” z repertuaru Edyty Górniak jury, któremu przewodził K. Piechocki, bezapelacyjnie przyznało Julii I miejsce.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd