Zakończenie nauki klas „policyjnych”

GrafikaDzień 25 stycznia br. był bardzo istotny dla uczniów klas maturalnych liceów z przysposobieniem policyjnym. W Komendzie Powiatowej Policji w Jarocinie odbyła się oficjalna uroczystość zakończenia nauki z zakresu przysposobienia policyjnego kl. III LPA (23 uczniów) oraz III LPB (27 uczniów). W obecności dyrektora szkoły Witolda Bierły, wychowawców – Izabeli Wojtkowiak i Władysława Staśkiewicza uczniowie odebrali z rąk Komendanta Krzysztofa Rzepczyka dyplomy – świadectwa ukończenia kursu.

Uroczystość prowadziła Agnieszka Zaworska. Zajęcia programowe z przysposobienia policyjnego prowadzili policjanci z jarocińskiej komendy. W tym roku kurs zakończył się po I semestrze trzeciej klasy. Uczniowie podczas oficjalnej uroczystości zaprezentowali przygotowane okolicznościowe prezentacje, a także wręczyli komendantowi pamiątkowe zdjęcia. Po spotkaniu zwiedzano komendę, m.in. strzelnicę, pomieszczenia aresztu.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!