Sprawdzili swoją wiedzę o lasach

GaleriaW dniu 24 stycznia 2017 roku odbył się w naszej szkole pierwszy etap konkursu ,,Las i jego użytkowanie, a środowisko naturalne człowieka” organizowanego przez Zarząd Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Kaliszu oraz Kuratorium Oświaty i Wychowania w Poznaniu – Delegatura w Kaliszu. Patronat nad konkursem podjął Przewodniczący Oddziału SITLiD w Kaliszu. Celem konkursu jest propagowanie szeroko pojętej roli lasu w życiu człowieka oraz relacji między lasem, a pozostałymi obszarami środowiska naturalnego poprzez edukację. W komisji konkursowej mieliśmy zaszczyt gościć specjalistę ds. edukacji z NADLEŚNICTWA JAROCIN p. Jakuba Wojdeckiego.

W etapie szkolnym konkursu uczestniczyło 49 uczniów – najlepsi – laureaci to:
- Zuzanna Kubiak z klasy I LPB,
- Kornelia Wróbel z klasy I LPB,
- Marlena Kubiak z klasy II LPB,
- Anita Misiorek z klasy II LPB.

Te osoby zostały zakwalifikowane do kolejnego etapu, który odbędzie się w marcu w Kaliszu. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie, a finalistom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Opiekunowie: Hanna Wardeńska, Marlena Telega.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!