Fryzury inspirowane naturą wyróżnione

Galeria15 lutego w Zespole Szkół Politechnicznych w Śremie odbył się II Międzyszkolny Konkurs Fryzjerski o tematyce „Fryzura inspirowana naturą”, w którym wzięli udział adepci sztuki fryzjerskiej ze Śremu, Krzywinia, Leszna, Kalisza, Nietążkawa i Jarocina. Uczestnicy musieli wykazać się kreatywnością, bowiem oprócz fryzur oceniana była stylizacja całej postaci. Młodzi fryzjerzy zachwycili jurorów i publiczność nietuzinkowymi fryzurami i nieprzeciętnymi stylizacjami. Z włosów wyczarowano gałęzie drzew, ptasie gniazda, a nawet sieci pajęcze.

W składzie Jury zasiadała pani Zuzana Sumirska – autorka wielu książek o tematyce fryzjerskiej, podręczników nauki fryzjerstwa, a także właścicielka firmy „Suzi”. Dwie nasze uczennice zostały wyróżnione – Karolina Jelewska z klasy IV TF oraz Monika Marecka z klasy III TF. Szczególne słowa uznania Zuzanna Sumierska skierowała pod adresem Moniki, chwaląc jej pomysł i wykonanie fryzury.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!